מ-  עד- 

בסופו של עוד יום מעייף, מלא בנימנומים, נישנושים ומשחקים, מה יכול החתול שלך לבקש, חוץ משלווה ורוגע?מרכז המסאז' מבית CAT IT של חברת האגן מספק זאת ועוד לחתולים.מגוון הטקסטורות והמשטחים מעניקים מבחר מסז'ים מפנקים לחתול.ניתן להוסיף קטניפ לשכרון חושים מושלם.ניתן לשלב את שלושת המשחקים שבסדרה זו, על מנת ליצור לונה פארק שלם לחתולים!

85 ₪

משחק לחתול - מבוך CAT IT

115 ₪

מראות, צלילים ומגע הם חושי המפתח בהם משתמש החתול כאשר הוא צד את הטרף שלו.המשחק הייחודי הזה מסדרת CAT IT של האגן משלב בין שלושת החושים האלו.משחק זה תוכנן כדי לפתות, להעסיק ולשעשע את החתול שלך, על ידי גירוי אינסטינקט הציד הטבוע בו.ניתן לשלב את שלושת המשחקים שבסדרה זו, על מנת ליצור לונה פארק שלם לחתולים!

105 ₪

משחק לחתולים כדור רעשן עם חבלים

19 ₪

פיפולינו המתקן המושלם לדיאטה פשוטה לחתולים מספק פעילות גופנית מספיקה לחתולים, מספר פעמים ביום, מתאימים לאינסטינקטים הטורפים שלהם, ובכך מקטין סיכון למחלות ומגדיל שנים של חיים בריאים יותר.

199 ₪

צעצוע לחתול חכה מדליקה

17 ₪

משחק לחתולים זוג כדורים עם נוצות ורעשן pawise

25 ₪

משחק לחתולים זוג נחשים מבד

25 ₪

משחק לחתולים קונג לייזר צעצוע שמספק כיף אינסופי.

39 ₪

משחק לחתול חכה מקל עם נוצות pawise

19 ₪

צעצוע לחתולים זוג כדורים גדולים עם נוצות

29 ₪

דף 1 מתוך 3 סה"כ 35 מוצרים

בקטגוריית צעצועים לחתול תוכלו למצוא מגוון פריטים למשחק . צעצועים לחתול הם דרך מצויינת לשמור על החתול שלכם פעיל ובריא. חתולים מגלים סקרנות ועניין רב במשחקים אנחנו בחנות החיות קואלה סנטר נשמח לעזור לכם בבחירת הצעצוע המתאים לחתול.