מ-  עד- 

טיפות אדוונטאג לחתול וארנב במשקל מעל 4 ק"ג

155 ₪ 175 ₪

טיפות אדוונטאג לחתול וארנב במשקל עד 4 ק"ג

145 ₪ 165 ₪

סרסטו קולר לחתולים הקולר החדש, המתקדם והאיכותי ביותר נגד פרעושים וקרציות לחתולים יעיל עד 8 חודשים! סרסטו, המוצר שנותן הגנה למשך הזמן הארוך ביותר. ניתן להשיג במרפאות הווטרינריות בלבד!

229 ₪ 239 ₪

ברבקטו לחתול במשקל 2.5-6.25 ק"ג אמפולה נגד פרעושים וקרציות. נין לרכוש במרפאה הווטרינרית או עם מרשם וטרינר

ברבקטו לחתול במשקל 6.25-12.5 ק"ג אמפולה נגד פרעושים וקרציות. נין לרכוש במרפאה הווטרינרית או עם מרשם וטרינר

ברודליין לחתול במשקל 0.8-2.5 ק"ג. תכשיר נגד פרעושים, קרציות ותולעים. מכיל 3 אמפולות. ניתן לרכוש במרפאה הווטרינרית או עם מרשם וטרינר

ברודליין לחתול במשקל 2.5-7.5 ק"ג. תכשיר נגד פרעושים, קרציות ותולעים. 3 אמפולות. ניתן לרכוש במרפאה הווטרינרית או עם מרשם וטרינר

טיפות ריוולושין לגורי כלבים וחתולים במשקל עד 2.5 ק"ג ניתן לרכוש במרפאה הווטרינרית או עם מרשם וטרינר

טיפות ריוולושין לחתול במשקל 2.6-7.5 ק"ג ניתן לרכוש במרפאה הווטרינרית או עם מרשם וטרינר

תאור המוצר -תרסיס עם חומר להדברה של פרעושים וקרציות על גבי כלבים וחתולים. המוצר היחידי שניתן לרסס גורי כלבים וחתולים מגיל יומיים ומעלה. * טיפול אפקטיבי כנגד פרעושים וקרציות בכלבים וחתולים מבוגרים וגורים.* הורג פרעושים תוך זמן קצר אחר השימוש.* מרכיב פעיל: פיפרוניל.* עלול להיות רעיל לבני אדם. הרחק מהישג ידם של ילדים!

בקטגוריית חומרי הדברה לחתולים תוכלו למצוא מגוון רחב של חומרי הדברה לקטילת ומניעת פרעושים וקרציות בחתול. חתולים בדר"כ הם בעלי חיים נקיים המנקים את עצמם ע"י ליקוק הפרווה באופן מתמיד ופרעושים וקרציות עלולים לאמלל אותם, הדרך הטובה להתמודד עם בעייית הטפילים היא למנוע אותה. ישנם סוגים רבים של חומרי הדברה לחתולים כגון: קולר נגד פרעושים וקרציות, תרסיס הדברה נגד פרעושים ומגוון אמפולות להדברת פרעושים לחתולים. בחנות החיות קואלה סנטר תוכלו למצוא את מיטב המותגים להדברת מזיקים לחתולים, ביניהם: ברודליין, רוולושיין ,אדוונטג' ועוד. צוות החנות ישמח להתאים את סוג חומר ההדברה לחתול שלכם!