מ-  עד- 

* חול מתגבש המסלק ריחות של הפרשות באופן מיידי ועוזר לשמור על ריח נקי ורענן.* חול ריחני במיוחד עם גבישים גדולים יותר לחתולים בעלי פרווה ארוכה.* קריסטלים של סודה לאפייה מסלקים את הריחות הקשים ביותר, כולל ריחות שמקורם בבקטריות.* החול מתקשה סביב ההפרשות ומאפשר את סילוקן הקל.* החול הנמכר ביותר והמומלץ ביותר בארה"ב בשנים האחרונות. הוראות שימוש:1) מלא כ-8-9 ס"מ של חול מתגבש בתוך ארגז חול נקי וריק.2) החול יוצר גושים קשים במגע עם שתן ומסלק את ריחו. הוצא את הגושים באופן יום-יומי כדי לשמור על שאר החול נקי ורענן.3) הוסף עוד חול מתגבש כדי להחליף את מה שהוצאת ולשמור על עומק של 5-6 ס"מ. פעם בחודש החלף את כל החול בארגז.4) זרוק את החול המשומש לפח הזבל. נא לא לשטוף באסלה.

89 ₪ 99 ₪

חול מתגבש אנטי בקטריאלי (היחידי) שמנטרל ריחות צואה ושתן

119 ₪

* חול מתגבש המסלק ריחות של הפרשות באופן מיידי ועוזר לשמור על ריח נקי ורענן.* קריסטלים של סודה לאפייה מסלקים את הריחות הקשים ביותר, כולל ריחות שמקורם בבקטריות.* החול מתקשה סביב ההפרשות ומאפשר את סילוקן הקל.* פורמולה חזקה השומרת גם על ארגז החול העמוס ביותר חסר ריח - מתאים למשק בית עם מספר חתולים.* החול הנמכר ביותר והמומלץ ביותר בארה"ב בשנים האחרונות. הוראות שימוש:1) מלא כ-8-9 ס"מ של חול מתגבש בתוך ארגז חול נקי וריק.2) החול יוצר גושים קשים במגע עם שתן ומסלק את ריחו. הוצא את הגושים באופן יום-יומי כדי לשמור על שאר החול נקי ורענן.3) הוסף עוד חול מתגבש כדי להחליף את מה שהוצאת ולשמור על עומק של 5-6 ס"מ. פעם בחודש החלף את כל החול בארגז.4) זרוק את החול המשומש לפח הזבל. נא לא לשטוף באסלה.

89 ₪ 99 ₪

חול סויה מתגבש 7 ליטר קיט קט Kit Cat soya clumping cat itter 7lt

מ 59 עד 59 ₪

פרינסס חול חתולים מתגבש פרימיום מנטרל ריחות פעיל - בריח טלק במשקלים 6 ו-12 ק"ג

מ 2147483646 עד 0 ₪

אבר קלין אדום מתגבש חזק פורמולה ייחודית למשק בית עם מספר חתולים, בושם משתחרר רק במגע עם לחות.

99 ₪

אבר קלין אפור 8.3 ק"ג אוטם עד 99% פסולת נוזלית ומוצקה

99 ₪

אבר קלין ירוק עוצמה כפולה מבושם. התגבשות חזקה במיוחד בתוספת בושם עדין.

99 ₪

אבר קלין מולטי קריסטל פטנט מוגן, כולא את הלחות מיידית, אידיאלי לחתולים עם בעיות בדרכי השתן.

99 ₪

אבר קלין כתום 8.3 ק"ג למניעת ריחות

99 ₪

אבר קלין סגול מתגבש חזק 8.3 ק"ג בריח לבנדר

99 ₪

אבר קלין צהוב לפרווה ארוכה 8.3 ק"ג

0 ₪ 99 ₪

אבר קלין תורכיז התגבשות חזקה ללא בושם. לחתולים ואנשים הרגישים לריחות.

99 ₪

חול מתגבש איי קט 10 ק"ג

69 ₪ 79 ₪

חול מתגבש איי קט 18 ליטר

109 ₪ 129 ₪

חול לחתולים מתגבש וריחני .קל ונוח לשימוש.חסכוני לשימוש יומי עד 50 יום.המיוצר בתהליך מיוחד בטמפרטורה 300 מעלות תהליך זה מנקה את כל החיידקים מהחול כך שהוא מגיע מחוטא ונקי.חול זה מיוצר באיטליה.

79 ₪

דף 1 מתוך 4 סה"כ 51 מוצרים

בקטגוריית חול לחתולים תמצאו מגוון סוגים של חול לחתולים , ביניהם חול סופג לחתולים, חול מתגבש לחתולים , חול ריחני לחתולים , חול נטול ריח ועוד. בטבע נוהגים החתולים להטיל את צרכיהם בסביבה חולית רכה . מכיוון שאורח החיים המודרני מהווה סכנות רבות לחתול המשוטט לבדו , נהוג החל מהמאה הקודמת  שימוש בארגז חול לחתולים.  תוכלו למצוא בחנות החיות קואלה סנטר סוגים רבים ומגוונים של חול לחתולים , ובעזרת הסינון תוכלו להתאים את סוג החול לצורכי החתול שלכם.