מ-  עד- 

מזון האפי קט רפואי לחתולים הסובלים השמנה

205 ₪ 249 ₪

מזון האפי קט רפואי מופחת שומן לחתולים הסובלים מבעיות השמנה

115 ₪ 139 ₪

מזון האפי קט רפואי לחתולים הסובלים מבעיות עיכול

מ 115 עד 199 ₪

נוטרי סורס pure vita מזון לחתולים סלמון נטול דגנים משלב את הטעם טעים של סלמון. אתה יכול להיות בטוח שלחיית המחמד שלך יש את האיכות הטובה ביותר ואת המרכיבים הזמינים הטהורים לחתול או החתלתול שלך. מתאים לכל הגילאים

169 ₪

נוטרי סורס pure vita מזון לחתולים סלמון נטול דגנים משלב את הטעם טעים של סלמון. אתה יכול להיות בטוח שלחיית המחמד שלך יש את האיכות הטובה ביותר ואת המרכיבים הזמינים הטהורים לחתול או החתלתול שלך.

269 ₪

נוטרי סורס pure vita מזון לחתולים עוף נטול דגנים משלב את הטעם טעים של עוף עם מגוון רחב של פירות וירקות מזינים. אתה יכול להיות בטוח שלחיית המחמד שלך יש את האיכות הטובה ביותר ואת המרכיבים הזמינים הטהורים לחתול או החתלתול שלך. מתאים לכל הגילאים

159 ₪

נוטרי סורס pure vita מזון לחתולים עוף נטול דגנים משלב את הטעם טעים של עוף עם מגוון רחב של פירות וירקות מזינים. אתה יכול להיות בטוח שלחיית המחמד שלך יש את האיכות הטובה ביותר ואת המרכיבים הזמינים הטהורים לחתול או החתלתול שלך.

269 ₪

מזון האפי קט רפואי לחתולים הסובלים מבעיות כליות כרוניות

מ 115 עד 215 ₪

מזון האפי קט רפואי לחתולים הסובלים מבעיות עור

מ 115 עד 235 ₪

נוטרי סורס חתול גריין פרי מיקס עוף 3 ק"ג. מזון יבש ללא דגנים המתאים לכל שלבי החיים

149 ₪ 169 ₪

נוטרי סורס חתול גריין פרי מיקס עוף 3 ק"ג. מזון יבש ללא דגנים המתאים לכל שלבי החיים

269 ₪ 299 ₪

נוטרי סורס קטקיטן 3 ק"ג הינו מזון עשיר על בסיס עוף המיועד לחתולים גורים ובוגרים על בסיס עוף.

109 ₪ 129 ₪

נוטרי סורס קטקיטן 7.5 ק"ג הינו מזון עשיר על בסיס עוף המיועד לחתולים גורים ובוגרים על בסיס עוף.

209 ₪ 229 ₪

דף 1 מתוך 15 סה"כ 234 מוצרים

בקטגוריית מזון לחתולים תוכלו למצוא מגוון רחב של אוכל לחתולים. כגון: אוכל לחתולי חצר, מזון רפואי לחתולים, מזון יבש לחתולים, אוכל המותאם לגזע החתול ואת מיטב המותגים. תחת קטגוריה זו תוכלו למצוא גם שימורים לחתולים ומזונות משלימים. בעזרת הסינון המתקדם תוכלו להגיע במהירות לתוצאה הרצויה. קטגוריית המזון לחתולים הינה הקטגוריה המרכזית והחשובה ביותר במחלקת החתולים, שכן מדובר בצורך בסיסי ועיקרי של החתול. אנו בקואלה סנטר נשמח לעזור ולייעץ בבחירת האוכל המתאים לחתול שלכם.