מ-  עד- 

שירותים סגורים לחתול של קט יט עם דלת נפתחת ופילטר פחם - נוחים לשימוש ויעילים להפחתת פיזור של ריח השתן בבית. מגיע בורוד ובכחול.

175 ₪

שירותים סגורים לחתול ג'אמבו עם דלת נפתחת ופילטר פחם - נוחים לשימוש ויעילים להפחתת פיזור של ריח השתן בבית. מתאימים ל2 חתולים.

345 ₪

שירותים לחתולים חצי אוטומטיים עם מנואלה

ארגז צרכים סגור לחתול גדול מאוד מגיע בצבע שחור

275 ₪ 345 ₪

ארגז צרכים פתוח לחתול בטה קטן beta large תוצרת איטליה.

59 ₪

שרותים פתוחים לחתולים וירגו גדול VIRGO

49 ₪

* מורכבים משלוש תחתיות כאשר אחת מהן מסננת את ההפרשות של החתול. * חסכוני ונוח מאוד לשימוש עם החול המתגבש. * שירותים נוחים מאוד בעלי פתיחה קלה מהצדדים של המכסה העליון.* מונע ריחות וביזבוז מיותר של חול כתוצאה מכיסוי ההפרשות של החתול.מידות: 55.5x45.5x41 ס"מ.הערות: פילטר לשירותים מפחם דגם 1111 במתנה.יצרן: Ferplast, איטליה.מגיע במגוון צבעים.

279 ₪ 305 ₪

שרותים פינתיים לחתולים קורנר מגיע עם כף לאיסוף צרכים

159 ₪

ארגז צרכים פתוח לחתול בטה קטן beta small תוצרת איטליה.

39 ₪

* שרותים סגורים גדולים מאוד עם פתיחה קלה מהצדדים של המכסה העליון.* מונע ריחות וביזבוז מיותר של חול כתוצאה מכיסוי ההפרשות של החתול.מידות: אורך - 56 ס"מרוחב - 37 ס"מגובה - 38 ס"מהערות: פילטר לשירותים מפחם דגם 1111 במתנה.יצרן: Ferplast, איטליה.מגיע במגוון צבעים.

155 ₪ 178 ₪

מתאים לחתולים גדולים וכלבים מגזע קטן.*שרותים סגורים גדולים מאוד עם פתיחה קלה מהצדדים של המכסה העליון.* מונע ריחות וביזבוז מיותר של חול כתוצאה מכיסוי ההפרשות של החתול.מידות: 50x66x46 ס"מ.הערות: פילטר לשירותים מפחם דגם- 1111 במתנה.יצרן: Ferplast, איטליה.מגיע במגוון צבעים.

299 ₪ 335 ₪

שרותים אוטומטיים לחתולים קט גיני עושה יותר מאשר כל ארגז חול אוטומטי אחר. ה- CatGenie מתנהג כמו ארגז חול לחתולים, פועל כמו שירותים, ומנקה כמו מכשיר ניקוי מודרני. פיתוח כחול לבן!

1800 ₪

דף 1 מתוך 2 סה"כ 27 מוצרים

בקטגוריית שירותים לחתולים , תוכלו למצוא מגוון סוגים של ארגזי צרכים לחתול. החל מתחילת המאה הקודמת נהוג להשתמש בארגז צרכים לחתול.  החתול נוהג לעשות צרכיו בסביבה חולית וארגזי הצרכים מהווים עבורו מקום נוח ואינטימי לעשיית הצרכים. ישנם בשוק סוגים רבים של שירותים לחתול , כגון : שירותים פתוחים לחתול , שירותים סגורים לחתול , שירותים אקולוגיים לחתול ושירותים חשמליים לחתול . בקטגורייה זו תוכלו למצוא גם מוצרים נלווים לארגז הצרכים לחתול. צוות חנות החיות קואלה סנטר ישמח לעזור בבחירת השירותים המתאימים לחתול שלכם.