מ-  עד- 

* חול מתגבש המסלק ריחות של הפרשות באופן מיידי ועוזר לשמור על ריח נקי ורענן.* חול ריחני במיוחד עם גבישים גדולים יותר לחתולים בעלי פרווה ארוכה.* קריסטלים של סודה לאפייה מסלקים את הריחות הקשים ביותר, כולל ריחות שמקורם בבקטריות.* החול מתקשה סביב ההפרשות ומאפשר את סילוקן הקל.* החול הנמכר ביותר והמומלץ ביותר בארה"ב בשנים האחרונות. הוראות שימוש:1) מלא כ-8-9 ס"מ של חול מתגבש בתוך ארגז חול נקי וריק.2) החול יוצר גושים קשים במגע עם שתן ומסלק את ריחו. הוצא את הגושים באופן יום-יומי כדי לשמור על שאר החול נקי ורענן.3) הוסף עוד חול מתגבש כדי להחליף את מה שהוצאת ולשמור על עומק של 5-6 ס"מ. פעם בחודש החלף את כל החול בארגז.4) זרוק את החול המשומש לפח הזבל. נא לא לשטוף באסלה.

79 ₪ 99 ₪

חול מתגבש אנטי בקטריאלי (היחידי) שמנטרל ריחות צואה ושתן

119 ₪

* חול מתגבש המסלק ריחות של הפרשות באופן מיידי ועוזר לשמור על ריח נקי ורענן.* קריסטלים של סודה לאפייה מסלקים את הריחות הקשים ביותר, כולל ריחות שמקורם בבקטריות.* החול מתקשה סביב ההפרשות ומאפשר את סילוקן הקל.* פורמולה חזקה השומרת גם על ארגז החול העמוס ביותר חסר ריח - מתאים למשק בית עם מספר חתולים.* החול הנמכר ביותר והמומלץ ביותר בארה"ב בשנים האחרונות. הוראות שימוש:1) מלא כ-8-9 ס"מ של חול מתגבש בתוך ארגז חול נקי וריק.2) החול יוצר גושים קשים במגע עם שתן ומסלק את ריחו. הוצא את הגושים באופן יום-יומי כדי לשמור על שאר החול נקי ורענן.3) הוסף עוד חול מתגבש כדי להחליף את מה שהוצאת ולשמור על עומק של 5-6 ס"מ. פעם בחודש החלף את כל החול בארגז.4) זרוק את החול המשומש לפח הזבל. נא לא לשטוף באסלה.

79 ₪ 89 ₪

אבר קלין אדום מתגבש חזק פורמולה ייחודית למשק בית עם מספר חתולים, בושם משתחרר רק במגע עם לחות.

89 ₪ 94 ₪

אבר קלין ירוק עוצמה כפולה מבושם. התגבשות חזקה במיוחד בתוספת בושם עדין, משתחרר רק במגע עם לחות.

89 ₪ 94 ₪

אבר קלין מולטי קריסטל פטנט מוגן, כולא את הלחות מיידית, אידיאלי לחתולים עם בעיות בדרכי השתן.

89 ₪ 94 ₪

* אקסטרה מתגבש, טוב לחתולים האוהבים לחפור.* מצע חול מתגבש לחתולים לספיגה מוגברת ההופך נוזל למוצק אשר אינו מתפורר.* אידיאלי לבעלי יותר מחתול אחד המשתמשים באותו מצע.* פורמולה חסרת אבק המיועד לחתולים (ואנשים) הרגישים לריח. הוראות שימוש:1) מלאו את שירותי החתול בלפחות 8 ס"מ של EverClean , יש להשתמש בכ - 3.2 ק"ג כדי למלא בראשונה שירותים בגודל ממוצע.2) הוציאו מדי יום את ההפרשות המוצקות. פנו אותם לפח האשפה. יתרת מצע החול נשארת נקייה ורעננה. אין להשליך את ההפרשות המוצקות לשירותים.3) הוסיפו לפי מידת הצורך EverClean במקום ההפרשות שפינתם.

89 ₪ 94 ₪

* חול ריחני אקסטרא מתגבש 100% ללא אבק, טוב לחתולים האוהבים לחפור ואינו נדבק לרגלי החתול.* מצע חול מתגבש לחתולים לספיגה מוגברת ההופך נוזל למוצק אשר אינו מתפורר.* אידיאלי לבעלי יותר מחתול אחד המשתמשים באותו מצע.* פורמולה חסרת אבק המיועד לחתולים (ואנשים) הרגישים לריח. הוראות שימוש:1) מלאו את שירותי החתול בלפחות 8 ס"מ של EverClean , יש להשתמש בכ - 3.2 ק"ג כדי למלא בראשונה שירותים בגודל ממוצע.2) הוציאו מדי יום את ההפרשות המוצקות. פנו אותם לפח האשפה. יתרת מצע החול נשארת נקייה ורעננה. אין להשליך את ההפרשות המוצקות לשירותים.3) הוסיפו לפי מידת הצורך EverClean במקום ההפרשות שפיניתם.

89 ₪ 94 ₪

אבר קלין תורכיז/תכלת עוצמה כפולה לא מבושם. התגבשות חזקה ללא בושם. לחתולים ואנשים הרגישים לריחות.

89 ₪ 94 ₪

חול מתגבש איי קט 10 ק"ג

69 ₪ 79 ₪

חול מתגבש איי קט 18 ליטר

109 ₪ 129 ₪

חול לחתולים מתגבש וריחני .קל ונוח לשימוש.חסכוני לשימוש יומי עד 50 יום.המיוצר בתהליך מיוחד בטמפרטורה 300 מעלות תהליך זה מנקה את כל החיידקים מהחול כך שהוא מגיע מחוטא ונקי.חול זה מיוצר באיטליה.

79 ₪

ביו סנד אקטיב- החול מכיל בתוכו פחם פעיל כך מנטרל את הריחות הרעים לחלוטין למשך כ- 15 יום .יכולת ספיגת נוזלים גבוהה 140% כך שלא נשאר נוזל בתחתית הארגז החול לא מתפורר .החול מבושם בריח עדין חול זה מיוצר באיטליה.

74 ₪

חול מתגבש לחתולים קט בסט גולד פרסי יעיל פי 3 מכל מצע מתגבש אחר ולכן יכול להשאר זמן ארוך יותר בארגז הצרכים של החתול. עדינות טבעית- כמו שחתולים אוהבים!

75 ₪ 95 ₪

חול מתגבש לחתולים קט בסט מתגבש רך ועדין למגע כף הרגל של החתול. הגייני ונקי, יעיל ביותר בספיגה ובמניעת ריחות לא נעימים.

75 ₪ 89 ₪

מצע הגייני איכותי עשוי 100% סיבים אורגניים להשיג במשקל 5.5 ק"ג

39 ₪ 49 ₪

דף 1 מתוך 4 סה"כ 49 מוצרים

בקטגוריית חול לחתולים תמצאו מגוון סוגים של חול לחתולים , ביניהם חול סופג לחתולים, חול מתגבש לחתולים , חול ריחני לחתולים , חול נטול ריח ועוד. בטבע נוהגים החתולים להטיל את צרכיהם בסביבה חולית רכה . מכיוון שאורח החיים המודרני מהווה סכנות רבות לחתול המשוטט לבדו , נהוג החל מהמאה הקודמת  שימוש בארגז חול לחתולים.  תוכלו למצוא בחנות החיות קואלה סנטר סוגים רבים ומגוונים של חול לחתולים , ובעזרת הסינון תוכלו להתאים את סוג החול לצורכי החתול שלכם.